Zapraszamy na webinarium pt.: „Jak podróżować po Małopolsce na rowerze?”.

Serdecznie zapraszamy na webinarium pt.: „Jak podróżować po Małopolsce na rowerze?”, które odbędzie się 14 września 2022r. (w środę) w godzinach od 18:00 do 19:00 na
platformie zoom.

Link zostanie przesłany po rejestracji na to wydarzenie. Należy jej dokonać, pisząc na adres: rowery@transgresja.org.pl lub poprzez formularz: https://forms.gle/1C6EvEwFM5BfDMLU7.

Podczas spotkania opowiemy m.in. o tym jak dotrzeć do tras rowerowych np. pociągiem, jak się odnaleźć w terenie, korzystając z różnego rodzaju map on-line oraz aplikacji. Przedstawimy też narzędzia do planowania podróży, miejsca gdzie szukać inspiracji na wyprawy rowerowe oraz gotowe propozycje wycieczek rowerowych.

Eksperci, którzy będą o tym opowiadać to:

Pod koniec wydarzenia prelegenci odpowiedzą na pojawiające się w trakcie spotkania pytania.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Partnerem wydarzenia jest Velo Małopolska: https://www.facebook.com/velomalopolska.
Webinarium jest bezpłatne.

Aby uczestniczyć w webinarium na platformie zoom oraz skorzystać z tłumaczenia na język migowy konieczna jest rejestracja.
Webinar będzie również transmitowany na kanale YouTube Fundacji Transgresja: https://www.youtube.com/channel/UCR_Id7TEgnzoLGLkrC7wVeQ.

Plakat przedstawiający po lewej stronie czarny rower na białym tle, na ramie roweru napis: 14 września, godz. 18.00 do 19.00. Po prawej stronie obok grafiki roweru zdjęcie, na którym dwóch rowerzystów jedzie pod górę, w tle jezioro i zamek na wzgórzu. Na zdjęciu napisy: WEBINARIUM JAK PODRÓŻOWAĆ PO MAŁOPOLSCE NA ROWERZE? Na plakacie loga: u góry po lewej Małopolski, na dole po prawej: Velo Małopolska, Małopolska na rowery, Transgresja

Udostępnij. Podziel się tym.👍